REKLAMA
REKLAMA

Kradli nie tylko konserwy i makarony

USTRZYKI DOLNE. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży, którzy włamali się do sklepu w Ustrzykach Dolnych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Dwaj mężczyźni usłyszą dziś zarzuty.W nocy z 31 stycznia na 1 lutego policjanci ujawnili wybitą szybę w jednym ze sklepów zakładu mięsnego w Ustrzykach Dolnych. Łupem złodziei padły takie towary jak: konserwy, makarony, wędliny oraz napoje, na ogólną kwotę około 5.000 złotych. Złodzieje będąc w sklepie włamali się także do kasy fiskalnej skąd skradli gotówkę. Przed sklepem policjanci ujawnili ślady kół pojazdu.

1 lutego policjanci zostali zawiadomieni o włamaniu do dwóch piwnic na terenie jednego z ustrzyckich osiedli. Z piwnic złodzieje ukradli radio CB, chłodziarkę samochodową, butle gazową, rower górski i jeszcze kilka drobniejszych przedmiotów.

Dzięki prowadzonym czynnościom policjanci szybko ustalili, że sprawcami włamań i kradzieży są dwaj mężczyźni, 40-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych i 24-latek z Równi. Wcześniej przygotowywali się oni do włamania. Starszy mężczyzna pożyczył od znajomej samochód, którym przewieźli skradzione przedmioty. Po włamaniach samochód porzucili na terenie miasta. Policjanci podczas przeszukania odnaleźli większość skradzionego mienie, część towaru ze sklepu złodzieje zdążyli zjeść.

Dziś obaj mężczyźni usłyszą zarzuty za włamania i kradzieże. Za ten czyn grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

KPP Ustrzyki Dolne

03-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)