REKLAMA
REKLAMA

Maksymilian Gibadło najlepszy w Finale Pucharu Polski!

LESZNO/SANOK. Maksymilian Gibadło zdobył I miejsce w Finale Pucharu Polski Kadetów, który odbył się w dniach 4-6.11.2011 w Lesznie. Maki w wadze 54 kg stoczył trzy zwycięskie pojedynki, z których najcięższa była pierwsza walka z Patrykiem Adamieckim z „Tygrys Elbląg”

W pierwszej rundzie zaskoczył Makiego serią ciosów chcąc zakończyć walkę przed czasem. Nasz zawodnik przetrzymał bombardowanie i od drugiej rundy panował na ringu, wygrał 2:1.

Walka półfinałowa z wyższym od siebie Damianem Kwiatkowskim„Pomorzanin Toruń” Maki rozegrał wzorowo wygrywając jednogłośnie na punkty.

W finale przeciwnikiem był leworęczny Kamil Baran „VOLKA Ostrów Mazowiecki”.

Obraliśmy taktykę na mańkuta i się udało. Maki zaczynał podwójnym lewym prostym po czym dochodził długi prawy.

Po pierwszej rundzie wiedziałem, że będzie dobrze. W drugiej przeciwnik poszedł na wojnę lecz Maki świetnie przygotowany kondycyjnie z podwójnej gardy wznawiał akcje co wyglądało efektownie. Trzecia runda toczyła się już pod dyktando naszego zawodnika. Wygrana 3:0.

Drugi nasz kadet 46kg Mateusz Krawiec po pechowym losowaniu trafił na Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Oskara Materasa „LKS Myszków” przegrywając z nim 1:2 na punkty. Jest to największy sukces zawodnika Klubu „RING” MOSIR SANOK.

Za dwa tygodnie Finał Pucharu Polski Juniorów w Ostrołęce udział wezmą Borys Rogaliński i Stanisław Gibadło.

Tomasz Żebracki

Prezes „RING” MOSIR Sanok

08-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)