REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Mistrzostwa Polski Old Boys 2012 w Sanoku!

SANOK. W dniu dzisiejszym (12 kwietnia) w Urzędzie Miasta Sanoka odbyło się spotkanie Burmistrza  Wojciecha Blecharczyka z Mistrzami Polski oldbojów TH Sanok&Krynica.

Podczas spotkania Burmistrz złożył gratulację dla całej drużyny, natomiast Zygmunt Wójcik, (kapitan Mistrzów Polski) przekazał koszulkę zespołu na ręce Wojciecha Blecharczyka, okazując w ten sposób wdzięczność wobec sanockiego magistratu za wsparcie finansowe związane z udziałem drużyny w Mistrzostwach Polski.

Podczas rozmowy podkreślano, że jest to wielki sukces sanockiego hokeja. Zresztą już w drugi w tym sezonie po zdobyciu Pucharu Polski przez drużynę Ciarko KH Sanok. Pady także pierwsze deklaracje w kwestii organizacji przyszłorocznych Mistrzostw Polski Old Boys w Sanoku.

O wadze sukcesu sanockich hokeistów może świadczyć fakt, który podkreślał Wojciech Blecharczyk mówiąc, że Andrzej Kraśnicki (Prezes PKOl) składał mu osobiście gratulację związane z sukcesem sanockich weteranów.

Jak powiedział Zygmunt Wójciknajtrudniejsze jest zakończenie kariery… Mimo, to najważniejsze jest aby nie poprzestawać i dalej trenować.

Podsumowując sport przede wszystkim ma dawać radość zarówno kibicom jak i zawodników. W związku z tym już teraz zapraszamy wszystkich na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski  które odbędą się na Arenie Sanok.

W spotkaniu nie uczestniczył wybrany MVP turnieju Marcin Ćwikła.

12-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.