REKLAMA
REKLAMA

Nietrzeźwy uderzył w betonowy przepust

PISAROWCE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący oplem uderzył w betonowy przepust. Jak się okazało był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,6 promila alkoholu.

Dzisiaj około godziny 2 w nocy, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pisarowce samochód osobowy uderzył w betonowy przepust jednej z posesji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali pojazd marki Opel. Samochód posiadał uszkodzony prawy przód. Kierującym okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna oświadczył, że jadąc od strony miejscowości Jędruszkowce w kierunku Pisarowiec stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył  w betonowy przepust prywatnej posesji.  Kierującego poddano badaniu na zawartość alkoholu. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Sprawca zdarzenia nie posiadał  dowodu rejestracyjnego, gdyż został mu wcześniej zatrzymany. Ponadto pojazd nie był ubezpieczony.

Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji Gminy Sanok i Tyrawa Wołoska.

KPP Sanok

03-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: ,