REKLAMA
REKLAMA

OKRĘGOWA KONWENCJA WYBORCZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ RP

SANOK. 24 września 2011r, w Sanockim Klubie „GÓRNIK” o godzinie 17:00 rozpocznie się Okręgowa Konwencja Wyborcza Platformy Obywatelskiej RP.W spotkaniu udział weźmie Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego, która zaprezentuje sylwetki wszystkich kandydatów Platformy Obywatelskiej ubiegających się o mandat poselski (okręg 22) i senatorski (okręg 57 i 58) w nadchodzących wyborach. W skład okręgu wyborczego wchodzą następujące powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz miasta na prawach powiatu Krosno i Przemyśl.

Głównym tematem spotkania będzie „Rozwój gospodarczy województwa podkarpackiego”. Omówione zostaną m.in. zrealizowane inwestycje w województwie podkarpackim i powiecie sanockim przez Przewodniczącego Regionu Podkarpackiego PO RP Zbigniewa Rynasiewicza oraz Przewodniczącego Powiatu Sanockiego PO RP Sławomira Miklicza.

Serdecznie zapraszamy!

22-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)