REKLAMA
REKLAMA

OKRĘGOWA KONWENCJA WYBORCZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ RP

SANOK. 24 września 2011r, w Sanockim Klubie „GÓRNIK” o godzinie 17:00 rozpocznie się Okręgowa Konwencja Wyborcza Platformy Obywatelskiej RP.W spotkaniu udział weźmie Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego, która zaprezentuje sylwetki wszystkich kandydatów Platformy Obywatelskiej ubiegających się o mandat poselski (okręg 22) i senatorski (okręg 57 i 58) w nadchodzących wyborach. W skład okręgu wyborczego wchodzą następujące powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz miasta na prawach powiatu Krosno i Przemyśl.

Głównym tematem spotkania będzie „Rozwój gospodarczy województwa podkarpackiego”. Omówione zostaną m.in. zrealizowane inwestycje w województwie podkarpackim i powiecie sanockim przez Przewodniczącego Regionu Podkarpackiego PO RP Zbigniewa Rynasiewicza oraz Przewodniczącego Powiatu Sanockiego PO RP Sławomira Miklicza.

Serdecznie zapraszamy!

22-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)