REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze zebranie komisji wyborczych

SANOK. W sanockim Klubie Górnika, 26 września odbyło się pierwsze zebranie szkoleniowo-organizacyjne komisji wyborczych. Jednym z jego elementów był wybór przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji.


W zorganizowanym przez Urząd Miasta Sanoka szkoleniu wzięli udział: przedstawiciele Urzędu Miasta Sanoka, Okręgowej Komisji Wyborczej w Krośnie oraz 190 członków komisji wyborczych, powołanych zarządzeniem Burmistrza Miasta Sanoka spośród kandydatów zgłoszonych przez komitety wyborcze.

Na terenie miasta Sanoka, podczas najbliższych wyborów parlamentarnych – 9 października 2011 r., będą działać 22 komisje wyborcze, składające się z 9 osób każda. Konieczne było przeprowadzenie wcześniejszego losowania, ze względu na fakt, że liczba zgłoszonych kandydatów do pracy w komisjach, była znacznie wyższa niż ilość miejsc w komisjach. Łącznie przy organizacji i obsłudze tegorocznych wyborów pracować będzie ok. 230 osób.

Szczegółowe informacje dotyczące wyborów znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Sanoka: www.um-sanok.e-zet.pl

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta

28-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)