REKLAMA
REKLAMA

Miał 2,5 promila i wjechał w dom ZDJĘCIA

Pomimo, że byli pod wpływem alkoholu zdecydowali się na jazdę samochodem. Kierujący oplem nagle zjechał do rowu, po czym uderzył w budynek mieszkalny w Humniskach. Na szczęście kierowca i pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Teraz 32-letni mieszkaniec Humnisk nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 21. na drodze wojewódzkiej nr 886 w Humniskach. Wstępne ustalenia poczynione przez policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierujący oplem vectra nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad autem. W rezultacie zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie i wjechał w budynek mieszkalny.

Funkcjonariusze ustalili, że oplem vectra kierował 32-letni mieszkaniec Humnisk. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Pasażer auta 19-letni mieszkaniec Humnisk był także pod wpływem alkoholu. U niego alkomat wykazał 0, 26 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście młodzi ludzie nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Teraz 32-letni mieszkaniec Humnisk stanie przed sądem i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo poniesie konsekwencje za spowodowanie kolizji.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

10-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)