REKLAMA
REKLAMA

Pochód pierwszomajowy w Sanoku!

SANOK. 1 maja o godzinie 10.00 odbędzie się pochód zorganizowany przez sanocki Sojusz Lewicy Demokratycznej w ramach Święta Pracy.

Ma być skromnie i konstruktywnie. Najpierw krótkie przemówienie, złożenie kwiatów, a następnie dyskusja w siedzibie SLD o problemach z jakimi borykają się ludzie pracy w Sanoku. To zarys uroczystości związanych ze Świętem Pracy, które odbędą się w dniu jutrzejszym.

– Pierwszego maja spotykamy się pod siedzibą Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Sanoku w celu uczczenia Święta Pracy jakim jest 1-ego maja. Tradycyjnie przejdziemy pod tablicę „Marszu Głodnych*”, upamiętniającą ludzi którzy walczyli o godną pracę, godne warunki pracy a właściwie o własne życie. Zapraszam do udziału w uroczystościach wszystkich ludzi pracy – mówił Piotr Wojnarowski, przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Sanoku.

*6 marca 1930 roku przez Sanok przetoczyły się fale demonstracji bezrobotnych, które zostały nazwane „Marszem Głodnych”.

30-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)