REKLAMA
REKLAMA

Pochód pierwszomajowy w Sanoku!

SANOK. 1 maja o godzinie 10.00 odbędzie się pochód zorganizowany przez sanocki Sojusz Lewicy Demokratycznej w ramach Święta Pracy.

Ma być skromnie i konstruktywnie. Najpierw krótkie przemówienie, złożenie kwiatów, a następnie dyskusja w siedzibie SLD o problemach z jakimi borykają się ludzie pracy w Sanoku. To zarys uroczystości związanych ze Świętem Pracy, które odbędą się w dniu jutrzejszym.

– Pierwszego maja spotykamy się pod siedzibą Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Sanoku w celu uczczenia Święta Pracy jakim jest 1-ego maja. Tradycyjnie przejdziemy pod tablicę „Marszu Głodnych*”, upamiętniającą ludzi którzy walczyli o godną pracę, godne warunki pracy a właściwie o własne życie. Zapraszam do udziału w uroczystościach wszystkich ludzi pracy – mówił Piotr Wojnarowski, przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Sanoku.

*6 marca 1930 roku przez Sanok przetoczyły się fale demonstracji bezrobotnych, które zostały nazwane „Marszem Głodnych”.

30-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)