Porażka w końcówce

STAL SANOK. W meczu czwartej kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej Stal Sanok przegrała na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1:2. Wynik spotkania otworzył w 28 minucie Kamil Droździel, ale sanoczanie doprowadzili do remisu już 3 minuty później za sprawą pięknego strzału z rzutu wolnego Piotra Łuczki.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem w doliczonym czasie gry trzy punkty pięknym strzałem z około 20 metrów zapewnił tomaszowianom Waldemar Kozyra.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Sanok 2:1 (1:1)
1:0 Kamil Droździel 28`
1:1 Piotr Łuczka 31`
2:1 Waldemar Kozyra 90`

Stal Sanok: Wilczewski – Tabisz, Łuczka, Zarzycki, Sumara – Ząbkiewicz, Węgrzyn, Kuzicki, Damian Niemczyk (75 Czenczek) – Pańko (83 Kruszyński), Zdunek.

Sędzia: Michał Rogowski (Chełm).
Żółta kartka dla Stali: Wilczewski.

W najbliższą sobotę (3 września) Stal Sanok na własnym stadionie podejmuje zespół Podlasie Biała Podlaska. Początek meczu o godz. 16.00.