REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin posiadał przy sobie narkotyki. Odpowie za ich posiadanie

SANOK. Młody mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków. Wpadł przy kontroli prowadzonej przez pracownika ochrony pod kątem kradzieży w supermarkecie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek policjanci interweniowali w sprawie podejrzenia dokonania kradzieży sklepowej w jednym z sanockich supermarketów . Na miejscu pracownik ochrony przekazał funkcjonariuszom młodego mężczyznę. Z informacji wynikało, że osoba ta poproszona została o opróżnienie zawartości kieszeni pod kątem kradzieży. W trakcie tej czynności okazało się , że mężczyzna ma przy sobie woreczek strunowy z białym proszkiem. 22-letni mieszkaniec Sanoka przyznał się do tego , że jest to amfetamina. Ponadto w trakcie przeszukania w domu mężczyzny policjanci ujawnili  marihuanę.

22-latkowi z Sanoka przedstawiono już zarzuty posiadania substancji zabronionych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tych czynów i złożył wyjaśnienia. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Sanok

21-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)