REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Powybijał szyby na stacji paliw bo chciał zwrócić uwagę swojej partnerki

SANOK. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził szyby w oknach budynku stacji paliw przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Królowej Bony. Trwa jeszcze ostateczne szacowanie strat.

Dzisiaj około godz. 10:45 dyżurny Policji został poinformowany o tym, że nieznany mężczyzna rzuca kamieniami w budynek stacji paliw na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Mickiewicza w Sanoku. Okazało się, że uszkodzeniu uległy szyby w oknach budynku.

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawcę tych zniszczeń. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec województwa zachodnio-pomorskiego. Mężczyzna podczas interwencji odgrażał się dalszymi awanturami. Stwierdził, że przez takie zachowanie chciał zwrócić uwagę swojej partnerki, z którą w ostatnim czasie nie może się dogadać. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się. Badanie na stan trzeźwości wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Wstępnie pracownicy stacji oszacowali straty na kwotę około 6 tysięcy złotych.

Mężczyzna już wkrótce usłyszy zarzut uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

14-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)