REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

Roman Lechoszest nie jest już trenerem Stali Sanok. Kto go zastąpi?

SANOK. Wczoraj (24 bm.) Zarząd Klubu MKS Stal Sanok podjął decyzję o zwolnieniu z funkcji I trenera drużyny Romana Lechoszesta. Decydująca okazała się trzecia kolejna porażka w meczach ligowych

, z zespołem Partyzanta Targowiska. Dziś, a najpóźniej jutro zapadnie decyzja kto zastąpi Romana Lechoszesta.

– Decyzję o zwolnieniu mnie podjął Zarząd. Bylem gotowy nadal pracować z drużyną. Nie będę polemizował z tą decyzją – powiedział w rozmowie telefonicznej, były już trener Stali Sanok, Roman Lechoszest.

– Dziś podczas spotkania z trenerem podziękujemy mu za pracę w klubie. Trener objął zespół w trudnym momencie. Wyniki mówią jednak same za siebie. Może świeże spojrzenie na drużynę obudzi w niej ducha walki – komentował prezes klubu, Józef Konieczny.

Kto zostanie nowym trenerem?
Głośno mówi się o objęciu drużyny przez Ryszarda Federkiewicza, który prowadził już Żółto-Niebieskich, awansując z nimi do III ligi, a także z powodzeniem radząc sobie w rozgrywkach Pucharu Polski.
– Nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Rozpatrywane są jeszcze dwie kandydatury – stwierdza tajemniczo prezes Stali Sanok.

Jak zapewnia nas prezes Józef Konieczny, dziś najpóźniej jutro Zarząd wyda oficjalne stanowisko odnośnie nowego szkoleniowca Stali Sanok.

Najbliższe spotkanie sanoczanie rozegrają w sobotę (29 października). W meczu wyjazdowym ich przeciwnikiem będzie zespół KS Zaczernie.

Roman Lechoszest prowadził I zespół Stali Sanok od lata 2010 roku.
Foto: Tomasz Sowa

M.Pniewski

25-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)