REKLAMA
REKLAMA

Roman Lechoszest nie jest już trenerem Stali Sanok. Kto go zastąpi?

SANOK. Wczoraj (24 bm.) Zarząd Klubu MKS Stal Sanok podjął decyzję o zwolnieniu z funkcji I trenera drużyny Romana Lechoszesta. Decydująca okazała się trzecia kolejna porażka w meczach ligowych

, z zespołem Partyzanta Targowiska. Dziś, a najpóźniej jutro zapadnie decyzja kto zastąpi Romana Lechoszesta.

– Decyzję o zwolnieniu mnie podjął Zarząd. Bylem gotowy nadal pracować z drużyną. Nie będę polemizował z tą decyzją – powiedział w rozmowie telefonicznej, były już trener Stali Sanok, Roman Lechoszest.

– Dziś podczas spotkania z trenerem podziękujemy mu za pracę w klubie. Trener objął zespół w trudnym momencie. Wyniki mówią jednak same za siebie. Może świeże spojrzenie na drużynę obudzi w niej ducha walki – komentował prezes klubu, Józef Konieczny.

Kto zostanie nowym trenerem?
Głośno mówi się o objęciu drużyny przez Ryszarda Federkiewicza, który prowadził już Żółto-Niebieskich, awansując z nimi do III ligi, a także z powodzeniem radząc sobie w rozgrywkach Pucharu Polski.
– Nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Rozpatrywane są jeszcze dwie kandydatury – stwierdza tajemniczo prezes Stali Sanok.

Jak zapewnia nas prezes Józef Konieczny, dziś najpóźniej jutro Zarząd wyda oficjalne stanowisko odnośnie nowego szkoleniowca Stali Sanok.

Najbliższe spotkanie sanoczanie rozegrają w sobotę (29 października). W meczu wyjazdowym ich przeciwnikiem będzie zespół KS Zaczernie.

Roman Lechoszest prowadził I zespół Stali Sanok od lata 2010 roku.
Foto: Tomasz Sowa

M.Pniewski

25-10-2011
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.