REKLAMA
REKLAMA

„Rozgrzewające aromaty” w zimowej ofercie McCafe: ORANGE MOCHA oraz GINGER COOKIE LATTE!

Kawa Orange Mocha to perfekcyjne połączenie mocnego espresso, gorącego mleka i ciemnej czekolady Zimowego charakteru dodają jej nuty cytrusowe. Wyraźna pomarańcza i słodycz czekolady, doskonale rozgrzewają i wprawiają w świąteczny nastrój.


Drugą propozycją w zimowym menu jest kawa Ginger Cookie Latte. Kompozycja delikatnej kawy latte i korzennych aromatów piernika, to doskonała propozycja na zimowe dni.

Oba napoje są przygotowywane z najwyższej jakości świeżo mielonej kawy ziarnistej, której mieszanka jest opracowana i selekcjonowana specjalnie dla McCafe.

Produkty promocyjne będą dostępne we wszystkich restauracjach ze strefą McCafe w kraju od 1 grudnia do odwołania.

* * *

McCafe to wydzielona funkcja kawiarniana działająca wewnątrz restauracji McDonald’s, ale różniąca się zarówno wystrojem wnętrza, wyposażeniem oraz niezależną strefą sprzedażową. Obecnie w Polsce działa 55 kawiarni McCafe.


TERMO KUBKI ROZDANR!

Aby otrzymać termo kubek McCafe należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „McCafe termokubek” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.
Pierwsze 10 osób, które wyślą wiadomość otrzymają po 1 termo kubku !
Na e-maile czekamy do piątku (16 grudnia) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.
Termo kubki będą do odebrania w redakcji www.esanok.pl w Sanoku na ul. Grzegorza 6.

Dane osobowe osób, które otrzymały termo kubek  do wiadomości portalu www.esanok.pl

14-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook