REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanie bez powodzenia w Finale Pucharu Polski Juniorów

SANOK. Dwaj bokserzy „RINGU” MOSiR  Sanok w dniach 17-20.11 uczestniczyło w Finale Pucharu Polski Juniorów, który odbył się w Ostrołęce. Niestety obaj po kontrowersyjnych werdyktach, stosunkiem głosów 2:1 przegrali swoje walki.

 

Borys Rogaliński 60 kg przegrał jedynie pierwszą rundę, dwie następne miał wygrane, Dawid Mętel „Astoria” Bydgoszcz w 3 rundzie dostał ostrzeżenie za przytrzymywanie i po odjęciu punktów to Borys powinien wygrać 2:1 – stwierdził trener Krawiec.

Pecha miał Staszek Gibadło 75kg w drugiej rundzie po silnej prawej kontrze doznał pęknięcia kości dłoni. Przeciwnik Kacper Kuligowski Brześć Kujawski po tym ciosie również doznał rozcięcia głowy. Od trzeciej rundy Staszek boksował tylko lewą ręką, co zadecydowało o przegranej. Jechaliśmy po medal; pozostał niedosyt.

Kadet Mateusz Krawiec w wadze 50kg zajął 1 miejsce w Młodzieżowym Międzywojewódzkim Turnieju o Puchar Stowarzyszenia ALTERNATYWA w Dębicy, jednogłośnie wygrywając z Kuznierzem z Lublina. Maksymilian Gibadlo zremisował z Danielem Balcerzakiem w meczu Młodzieżowej Ligi Bokserskiej PODKARPACIE-ŚLĄSK.

Uczestnictwo w zawodach było możliwe dzięki firmie HTP z  Brzozowa, Hurtowni elektrycznej El-BUD i Urzędowi Miasta.

21-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)