REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Demolowali pokoje w hotelu

SANOK. W policyjnym areszcie spędziła wtorkową noc czwórka imprezowiczów, która demolowała pokoje w jednym z sanockich hoteli. Trzej mężczyźni i kobieta nie tylko spożywali alkohol i niszczyli mienie, ale również zakłócali spokój i byli agresywni w stosunku do podejmujących interwencję policjantów.


Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, około godziny 20 w jednym z hoteli na terenie Sanoka. Policję zawiadomił pracownik, który zauważył na klatce schodowej rozbite butelki i poprzewracane donice.

Na miejscu, na klatce schodowej policjanci zastali porozrzucane donice, szkło z rozbitych butelek oraz uszkodzone drzwi. Natomiast w pokoju hotelowym panował ogólny nieład. Sprawcami całego zajścia okazali się trzej młodzi mężczyźni w wieku od 18 do 26 lat oraz 38-letnia kobieta. Osoby te zachowywały się agresywne, głośno i używały wulgarnych słów. Nie reagowali na polecenia uspokojenia się, odgrażali się dalszymi awanturami. Wszyscy byli pijani: 18-latek miał 1,5 promila, 21-latek ponad 2 promile, 26-latek ponad 2,6 promila, a 38-letnia kobieta blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zniszczenia których sprawcami byli agresywni imprezowicze oszacowano na kwotę ponad 2600 złotych.

Impreza całej czwórki zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się. Za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

14-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)