REKLAMA
REKLAMA

Ściął latarnię, wjechał w ogrodzenie i uciekł

USTRZYKI DOLNE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 1 na 2 marca br. w Ustrzykach Dolnych. Kierujący vw golfem wjechał w ogrodzenie wcześniej uszkadzając latarnie uliczną i znak drogowy, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że przyczyną kolizji była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. Kierujący vw golfem nie zapanował nad pojazdem, wypadł z drogi, uderzył w latarnię uliczna i znak drogowy po czym wjechał w ogrodzenie. Po zdarzeniu mężczyzna udał się do właściciela posesji i powiadomił go co się stało, zanim jednak mężczyzna wyszedł na zewnątrz kierującego już nie było, zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili właścicieli pojazdu i kierującego nim, ale nie odnaleźli go w miejscu zamieszkania. Wczoraj po południu 22-latek, mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne, sam zgłosił się na Policję przyznając się do spowodowania kolizji, swoją ucieczkę z miejsca zdarzenia tłumaczył szokiem. Informując policjantów o zdarzeniu sprawca kolizji był w stanie nietrzeźwości, miał 1,81 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Sprawę prowadzi KPP Ustrzyki Dolne.

KPP Ustrzyki Dolne

03-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)