Srebro dla Witolda Paryżaka z Zagórza

W minioną sobotę Iwonicz Zdrój gościł uczestników VI edycji Pucharu Polski Nordic Walking. Duży sukces w zawodach odniósł Witold Paryżak reprezentujący KTK „Berdo” Zagórz. W marszu na 10 km w swojej kategorii wiekowej wywalczył ex aequo 2. miejsce z czasem 1:19:02.
W zawodach startował także Marian Franczak (Zagórz, niezrzeszony), który wywalczył w tej kategorii miejsce czwarte (czas 1:20:51).(…)

W marszu na 20 km, reprezentujący Sanok, Andrzej Michalski w swojej kategorii wiekowej rywalom „pokazał tylko plecy” i z czasem 2:36:50 zdobył medal z kruszcu najwyższej próby. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Witold Paryżak (zagórzanin) to pasjonat wielu dyscyplin sportowych, z powodzeniem zarażał innych i pokazywał, że uprawianie sportu przynosi wiele korzyści. Czy Zagórz skorzysta z jego zaangażowania i wypromuje Nordic Walking? Okaże się niebawem. Wszak jest to dyscyplina sportowa, do której nie trzeba namawiać. Nordic Walking to samo zdrowie.