REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Stop przemocy wobec zwierząt! Marsz (NIE) milczenia przejdzie ulicami Sanoka!

SANOK. Celem Marszu jest wyrażenie społecznego sprzeciwu wobec bezzasadnego krzywdzenia, zabijania czy zaniedbywania zwierząt najbliższych człowiekowi i towarzyszących mu na co dzień oraz zrzeszenie miłośników zwierząt z naszego miasta.

Ponadto w trakcie marszu będą zbierane podpisy pod projektem nowej Ustawy o Ochronie  Zwierząt przygotowanej przez koalicje dla Zwierząt.

Pierwsza tura Marszu odbyła się 13 lutego 2011 roku w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Opolu i Kaliszu pod wspólnym logo. Również i Sanok razem z Warszawą, Głogowem, Szczecinem, Wrocławiem i Zabrzem przyłącza się do pięknej idei i bierze udział w drugiej turze marszu, która odbędzie się 3 kwietnia 2011 roku.

Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny, jeśli je kochasz i chcesz pokazać, że przemoc wobec zwierząt nie jest kwestią tabu, czy taką o której się nie mówi, nie myśli, czy nie przejmuje, oraz że w Twoim mieście są ludzie którzy głośno i solidarnie mówią „Stop przemocy wobec zwierząt” – dołącz do nas, dołącz do Marszu (NIE)milczenia!

Startujemy w niedzielę 3 kwietnia o godz. 13: 00 na Rynku, przed Urzędem Miasta.

STONZ Sanok

04-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)