REKLAMA
REKLAMA

Sukces wokalistki Młodzieżowego Studia Piosenki z Zagórza…

ZAGÓRZ. Dominika Semczyk, utalentowana wokalnie mieszkanka Czaszyna, zakwalifikowała się do finału XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Piosenka na dobre i na złe” w Szczecinie, który odbędzie się w dniach 14 – 16 października br.

Festiwal jest organizowany od 1993 roku przez Fundację Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Szczecin, we współpracy ze Studiem „Singerton”.

Celem Festiwalu jest wspieranie najzdolniejszych wokalnie artystów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, propagowanie piosenki polskiej wśród dzieci i młodzieży, promocja młodych artystów biorących udział w Festiwalu. W drodze eliminacji, które przeprowadzono na podstawie nadesłanego materiału muzycznego, do finału ogólnopolskiej imprezy, jury zakwalifikowało Dominikę, która zaprezentowała piosenkę pt; „Zaufać chcę” /muzyka i słowa  Marek Dziok/.

Wyjazd do Szczecina, będzie jednocześnie debiutem młodej wokalistki na ogólnopolskiej scenie muzycznej. Uzdolniona wokalnie uczennica gimnazjum w Tarnawie Dolnej, od kilku miesięcy rozwija swoją muzyczną pasję w Młodzieżowym Studiu Piosenki, którego założycielem, oraz kierownikiem artystycznym jest Marek Dziok /muzyk, kompozytor, aranżer, autor tekstów/. Studio funkcjonuje w  MGOKiS w Zagórzu. Dominice i Markowi gratulujemy i życzymy udanego występu w Szczecinie!

MGOKiS w Zagórzu

11-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)