REKLAMA
REKLAMA

Uszkodził wyciąg w pełni sezonu narciarskiego

WEREMIEŃ. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczeń na wyciągu narciarskim w Weremieniu. Na skutek przecięcia lin wczoraj i dziś narciarze mogli korzystać tylko z jednej nitki wyciągu. Druga oczekuje na naprawę. Wartość samej zniszczonej liny i koszt jej naprawy zarządca wycenił na 7 tys. zł.

Sprawca zniszczył liny wyciągu w nocy z soboty na niedzielę. Pracownicy wyciągu w sobotę do późnych godzin nocnych przygotowywali stok na dzień następny. W niedzielny ranek podczas przeprowadzania codziennej kontroli technicznej zauważono, że trzy spośród sześciu splotów liny wyciągu są przecięte. Tym samym jedna z dwóch nitek wyciągu narciarskiego została unieruchomiona. Narciarze wczoraj i dziś korzystać mogli tylko z drugiej nitki. Zarządca wyciągu wartość uszkodzonej liny oraz koszt jej naprawy wycenił na 7 tys. zł.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lesku prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy.

KPP Lesko

21-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)