REKLAMA
REKLAMA

Warsztaty Decoupage w Bazarze Sztuki

SANOK. W piątek 15 kwietnia w Galerii Bazar Sztuki odbyły się warsztaty wielkanocne- pisanki techniką Decoupage pod okiem Ewy Krysy – specjalistki od Decoupage i dekoracji ślubnych.

Decoupage klasyczny- przybyły w XII w do Europy. W zamyśle dekoracja ta miała wyglądać na namalowaną; a polegała na naklejaniu papierowego wzoru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby całkowicie wtopił się w materiał i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Technikę tą można stosować na wszelkiego rodzaju przedmiotach zaczynając od ceramiki, szkatułek, ozdobnych ramek a także ozdób świątecznych.

Zgromadzone Panie ozdabiały wcześniej przygotowane wydmuszki i drewniane jaja, na które naklejały wycięte motywy z papieru i serwetek. Warsztaty okazały się to świetna okazją dla wielu Pań pragnęły spędzić czas w miłej atmosferze i własnoręcznie ozdobić świąteczną pisankę przy tej okazji poznając tajniki sztuki Decoupage.

19-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)