REKLAMA
REKLAMA

Wylicytuj okrążenie! Gwiazdy w Sanoku

ICE RACING. ICE Racing Team Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! We współpracy z sanockim sztabem WOŚP na serwisie Allegro pojawiła się możliwość licytacji wspólnego pokonania jednego okrążenia z liderem reprezentacji Polski w wyścigach motocyklowych na lodzie, Grzegorzem Knappem.

Osoba, która wylicytuje tę atrakcję, będzie miała okazję pokonać jedno okrążenia tuż przed rozpoczęciem planowanego na 22.01.2011 r. turnieju o Puchar Sanoka. Dodatkową pamiątką jest plastron z autografami wszystkich uczestników rundy eliminacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Aukcja dostępna jest pod adresem: www.aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=444098

Dodatkowo zwycięzca licytacji otrzyma bezpłatną wejściówkę na piątkowy turniej (eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata w ICE Racingu) oraz na sobotę, kiedy odbędzie się V Sanok Cup.

Dochód za wylicytowany przejazd zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Ważne:
W aukcji mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
Płatność za aukcję dokonać należy bezpośrednio przed przejazdem.
Przejazd odbędzie się na torze lodowym „BŁONIE” w Sanoku ul. Królowej Bony 4
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie +48 500 55 33 05


Gwiazdy w Sanoku!
Rosyjska Federacja Motocyklowa przydzieliła miejsca na eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. Sprawdził się najbardziej optymistyczny scenariusz dla polskich kibiców! Po raz drugi z rzędu na torze lodowym Błonie w Sanoku swoje umiejętności zaprezentują mistrz świata, Nikołaj Krasnikow oraz wicemistrz świata, Danił Iwanow. Trzecim z nominowanych Rosjan jest czwarty jeździec świata, Igor Kononow. Cała trójka wystartuje dodatkowo w sobotnim Sanok Cup.

Krasnikow oraz Iwanow w ubiegłym roku byli największymi gwiazdami IV ICE Racing Sanok Cup. 6-krotny mistrz świata, Krasnikow pewnie wygrywał wszystkie swoje biegi, by w wielkim finale na ostatnim okrążeniu popełnić błąd i dać się wyprzedzić Daniłowi Iwanowowi. Obaj Rosjanie następnego dnia pewnie wywalczyli awans do cyklu Grand Prix, w którym zdobyli odpowiednio złoty oraz srebrny medal.

Sanockiej publiczności swoje umiejętności zaprezentuje również dobrze znany w Polsce, Igor Kononow. Wydaje się, że ta trójka zawodników będzie rozdawała karty w piątkowej eliminacji do IMŚ.

Nominacje przydzieliła również federacja szwedzka. Tutaj pojawiła się kolejna bardzo ważna informacja dla polskich kibiców, ponieważ do Sanoka zawita jeden z najbardziej widowiskowo jeżdżących zawodników Stefan Svensson. Drugim ze Szwedów będzie Tommy Flytkman.

ICE Racing Team Polska

12-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)