REKLAMA
REKLAMA

Wypadek busa w Czaszynie. Trzy osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA

CZASZYN/GMINA ZAGÓRZ. Dzisiaj (16 bm.) około godziny 7.40 na drodze wojewódzkiej nr 892 w miejscowości Czaszyn doszło do wypadku busa transportera. Pojazdem podróżowało 4 osoby. Dwóch mężczyzn, kobieta oraz 4-letnie dziecko. Jeden z mężczyzn, kobieta oraz 4-latek trafili do szpitala.Na miejscu pracuje Policja ustalając przyczyny wypadku.

Zdjęcie otrzymaliśmy od Internauty, według jego relacji: – Prawdopodobnie wpadli w poślizg i przelecieli przez rów, skasowali cześć ogrodzenia i uderzyli w betonowy mostek. Dziecko jest poważnie ranne i zostało zabrane śmigłowcem do szpitala – pisze „Kristof”.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca samochodu marki VW T4 stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w ogrodzenie i wjechał do przydrożnego rowu. Samochodem podróżowało 4 mieszkańców powiatu sanockiego. 31-letnia kobieta oraz 4-letnie dziecko zostały przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, natomiast kierowcę przewieziono na Oddział Ratunkowy w Sanoku. Kierujący oraz 22-letni pasażer uczestniczący w zdarzeniu nie doznali poważniejszych obrażeń.

Zebrane na miejscu dowody pozwolą Policji na ustalenie przebiegu i przyczyn wypadku.

W związku z trudnymi warunkami panującymi na drogach Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności .

FOTO: „Kristof”, KPP Sanok


16-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)