REKLAMA
REKLAMA

Wypadki z przeszkodami

PODKARPACIE. W sobotę i niedzielę na drogach regionu doszło do kilku wypadków, które przebiegały według podobnego scenariusza – kierujący nie zachowywali należytej ostrożności, zjeżdżali z drogi i uderzali w słupy, słupki i mostki rozlokowane w jej pobliżu.ROPCZYCE: W sobotę nad ranem (dochodziła godzina 5) na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Ogrodniczej w Ropczycach rozbiła się kia ceed. Jest to skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Kierowca kii, 21-letni obywatel Uzbekistanu zbyt szybko dojeżdżał do skrzyżowania, nie udało mu się wprowadzić samochodu w rondo. Kia przejechała przez jezdnię, uderzyła w znaki na wysepce ronda, przejechała przez wysepkę i zatrzymała się na kolejnym znaku drogowym. W wypadku ucierpiała pasażerka, 36-letnia Ukrainka. Trafiła do szpitala, pozostaje w nim na leczeniu. Kierowca był trzeźwy.

PISAROWCE: W sobotę wczesnym popołudniem w Pisarowcach w powiecie sanockim wydarzył się wypadek, w którym ran doznały trzy osoby. Kierowca volkswagena passata, 33-letni mieszkaniec Lublina zjeżdżając ze wzniesienia próbował hamować, by nie uderzyć w samochód, który stał przed przejazdem kolejowym. Passat wpadł w poślizg, zjechał do rowu i przodem uderzył w betonowy mostek. Ranni są kierowca i dwie pasażerki w wieku 31 i 12 lat.

PRZEWORSK: Wczoraj w nocy (około godziny 1) na drodze krajowej nr 4 w Przeworsku kierowca forda escorta nie zapanował nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w słupy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu. Ciężkich obrażeń doznał kierowca i jedna z pasażerek forda.

USTRZYKI DOLNE: W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, uszkodzone jest tylko ogrodzenie jednego z domów przy ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych. Wczoraj około godziny 2.30 w płot wjechał samochód marki Renault. Autem tym jechali trzej mieszkańcy Ustrzyk Dolnych. Żaden nie przyznaje się do kierowania, w związku z tym policjanci wszystkich trzech mężczyzn (w wieku 22, 34 i 35 lat) zatrzymali w areszcie. Wszyscy byli wyraźnie nietrzeźwi.

KWP

28-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)