REKLAMA
REKLAMA

XVI Amatorskie Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie „Family Cup” oraz zawody o Puchar Arłamowa

ARŁAMÓW. Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w eliminacjach regionalnych zawodów „Family Cup”, które dla mieszkańców woj. podkarpackiego, odbędą się w Ośrodku Wypoczynkowym Arłamów S.A., w sobotę, 5 lutego, 2011 roku.Zawody Family Cup, to impreza dla każdego. Wiek, ani płeć nie mają znaczenia. Startować można indywidualnie lub rodzinnie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest status amatora, co według regulaminu oznacza, że w imprezach tych nie mogą brać udziału osoby posiadające licencję PZN.

Oczywiście należy także zgłosić chęć startu w zawodach, i tu także pewien warunek, można to zrobić do dnia poprzedzającego start, czyli do 4 lutego 2011 roku, do godz. 18.00. W dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane!

A zapisać można się na kilka sposobów. Listownie, telefonicznie, bądź wysyłając fax lub mail na adres: Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów S.A., 38-712 Wojtkowa, tel. (013) 461-65-01, fax. (013) 461-65-02, tel. kom. 0605 230 342, e-mail: sport@arlamow.pl

Można też uczynić to osobiście w recepcji hotelu Arłamów, a także bezpośrednio u organizatora głównego cyklu zawodów Family Cup (jednak nie później niż 3 dni przed zawodami), korzystając z formularza na stronie: www.familycup.com.pl

Zapisując się, należy podać: imię i nazwisko każdej ze startujących osób, dokładną datę urodzenia, dokładny adres (z kodem pocztowym), kategorię (narty lub snowboard) oraz w przypadku rodzin, skład reprezentacji rodzinnej (narty – 3 osoby, snowboard – 2 osoby).

Opłata startowa, pobierana w dniu i miejscu imprezy, wynosi 15 zł od osoby. W ramach tej opłaty jest m.in. ubezpieczenie NW każdej ze startujących osób.

Jak zawsze, startować będziemy w konkurencji slalomu giganta (jeden przejazd). Najlepsi w każdej z kategorii, poza tytułami i nagrodami przysługującymi w eliminacjach regionalnych, uzyskają także prawo startu w finale „Family Cup”, który w tym roku odbędzie się w dniach 4-5 marca, na górze Wdżar, w Kluszkowcach. Regulamin gwarantuje awans do finału 3 najlepszym osobom w kategoriach indywidualnych i 3 najlepszym rodzinom, ale jeżeli w eliminacji weźmie udział ponad 150 osób wtedy liczba uprawnionych do startu w finale wzrasta do 4 osób indywidualnie i 4 rodzin, a jeżeli ilość startujących przekroczy 200, wtedy liczba finalistów wzrasta odpowiednio do 5! Jest więc o co walczyć i o co się starać.

Szczegółowy regulamin zawodów „Family Cup” jest dostępny na stronie: www.familycup.com.pl .

Podczas eliminacji „Family Cup” w Arłamowie, wszyscy startujący będą klasyfikowani także w zawodach o Puchar Arłamowa. Podobnie jak w roku 2010, cykl zawodów o Puchar Arłamowa zaplanowany został na 3 edycje. Odwilż uniemożliwiła przeprowadzenie I edycji w zaplanowanym terminie 22 stycznia. I edycją będą więc zawody „Family Cup”. Zaplanowany termin to również sobota, 26 lutego. Termin przeniesionej edycji zostanie podany na stronie: www.arlamow.pl

Biuro zawodów (weryfikacja list startowych, wydawanie numerów, pobieranie opłaty startowej) czynne będzie, w dniu zawodów, 5 lutego, od godz. 8.30. Początek startów planowany jest na godz. 11.00.

Przewidywane zakończenie zawodów – godz. 14.30-15.00.

Wręczenie nagród sportowych, losowanie nagród rzeczowych – od ok. 16.30.

W imieniu Organizatorów, zapraszam serdecznie do wzięcia udziału.

Ryszard Kosterkiewicz
kapitan reprezentacji Podkarpacia

22-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)