REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Spychacz przejechał przez cmentarz niszcząc nagrobki

POWIAT KROŚNIEŃSKI. Policjanci wyjaśniają co było przyczyną niecodziennego zdarzenia. Dziś przed południem, w podkrośnieńskich Targowiskach, operator spychacza nie zapanował nad pojazdem, który nie zatrzymując się przejechał przez pobliski cmentarz uszkadzając kilkadziesiąt nagrobków.

Po godz. 11, policjanci przyjęli zgłoszenie o dość nietypowym zdarzeniu, do jakiego doszło w Targowiskach. Operator spycharki wykonywał prace przy niwelacji terenu pod boisko. W pewnym momencie, maszyna ruszyła w przód kierując się w stronę pobliskiego cmentarza. Pojazd gąsienicowy staranował ogrodzenie i jadąc na wprost uszkodził kilkadziesiąt nagrobków. Zatrzymał się dopiero kilkaset metrów dalej na drodze znajdującej się po drugiej stronie cmentarza. Wyjeżdżając zniszczył kolejne elementy ogrodzenia i kilkumetrowe krzewy.

Policjanci pracowali na miejscu, prowadząc oględziny i dokumentując powstałe zniszczenia. Trwa ustalanie, czy to zdarzenie było wynikiem awarii czy błędu człowieka. Ustalono, że 50-letni operator spychacza był trzeźwy.

KWP

01-07-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)