REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie trzech pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala

GRABOWNICA. Kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 886 i 835 w Grabownicy Starzeńskiej. Po zderzeniu się trzech aut, do szpitala trafiły trzy osoby. Na szczęście ich obrażenia nie są poważne.


Miałem Wypadek

Do zdarzenia doszło wczoraj (16 bm.), kilkanaście minut przed godz. 15. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 18-letnia kierująca fordem, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej toyotą. Ford czołowo zderzył się z toyotą w skutek tego zderzenia pojazdy te najechały na opla combo, którego kierujący oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu.

W następstwie tego zdarzenia, ranne zostały dwie kobiety kierujące fordem i toyotą oraz pasażerka toyoty. Obrażenia uczestników to ogólne potłuczenia i nie stanowią one zagrożenia dla ich zdrowia. Kierowcy byli trzeźwi.

Droga wojewódzka prowadząca z Brzozowa do Sanoka była częściowo zablokowana. Policjanci ruchu drogowego ręcznie kierowali ruchem.

Postępowanie w sprawie tego zdarzenia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność. Pośpiech jest złym doradcą – „śpieszmy się powoli”


KPP Brzozów

17-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)