REKLAMA
REKLAMA

Złodziej i paserzy w rękach Policji

Ustaleni złodziej i trzej paserzy, odzyskane przedmioty o łącznej wartości około 12 tys. złotych, kilkanaście przedstawionych zarzutów – to efekty czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy Posterunku Policji w Komańczy oraz Wydziału Kryminalnego komendy w Sanoku.W lutym br. policjanci prowadzili czynności w sprawie kradzieży elektronarzędzi na szkodę 78-letniego mieszkańca Rzepedzi. Wstępnie pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 3800 zł.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze ustalili sprawcę tych czynów. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Czystogarbu. Podczas przeszukania policjanci ujawnili u mężczyzny inne rzeczy pochodzące z kradzieży. Poza tym okazało się, że cześć skradzionych przez niego przedmiotów została już sprzedana. Dodatkowo mężczyzna przyznał się do oszustwa na szkodę właściciela wypożyczalni sprzętu elektrycznego na terenie Sanoka, od którego wyłudził agregat prądotwórczy oraz pilarkę spalinową.

Podczas prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności w tej sprawie, okazało się, że 24-latek nie jest jedyną osobą zamieszaną w te kradzieże. Policjanci ustalili trzech paserów, którzy kupowali kradzione przedmioty.

24-latkowi z Czystogarbu przedstawiono zarzuty kradzieży i oszustwa, natomiast trzech mieszkańców gminy Rymanów usłyszało zarzuty paserstwa.

Skradzione przedmioty zostały odzyskane w całości.

Mężczyźni przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

01-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)