REKLAMA
REKLAMA

Znamy laureatów „Złotej 10” sportowców! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. W Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku dokonano wyboru „Złotej Dziesiątki” Sportowców SP 4. W sumie w konkursie sklasyfikowano blisko 90 zawodników. Bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Lutak z klasy 6 c.

Była to 18 edycja konkursu gdzie nagrodzono uczniów, którzy przez cały rok szkolny reprezentowali szkołę na zawodach sportowych różnej rangi w ramach Wojewódzkiego Kalendarza Imprez Sportowych.

Na początku dyrektor Krzysztof Zając przywitał gości czyli przedstawicieli Urzędu Miasta Sanoka , Powiatu Sanoka, Rady Rodziców SP4, rodziców, nauczycieli i zgromadzone dzieci.

Prowadzący imprezę Ryszard Długosz przypomniał po krótce największe osiągnięcia w obecnym roku szkolnym a były to:
w zawodach rejonowych – III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców, IV miejsce w koszykówce chłopców w zawodach półfinału wojewódzkiego, IV miejsce w siatkówce chłopców, VI miejsce w sztafetach pływackich,

w zawodach finału wojewódzkiego – XII miejsce w narciarstwie chłopców, VIII miejsce w narciarstwie dziewcząt, VII miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, VI miejsce w łyżwiarstwie szybkim, V miejsce w badmintonie dziewcząt, IV miejsce w trójboju LA dziewcząt, IV miejsce w sztafetach szwedzkich dziewcząt, IV miejsce w sztafetach szwedzkich chłopców, III miejsce w siatkówce dziewcząt, II miejsce w czwórboju LA dziewcząt, II miejsce w konkursie „ Baw się z nami”, I miejsce w trójboju LA chłopców, I miejsce w sztafecie 4×100 dziewcząt,

w finale krajowym – IV miejsce w sztafecie 4×100 dziewcząt.

Prowadzący zwrócił uwagę że te wszystkie sukcesy były możliwe dzięki pracy nauczycieli wychowania fizycznego z dziećmi a także współpracy z dyrekcją , nauczycielami innych przedmiotów oraz rodzicami.

Następnie wystąpiły dziewczęta w pokazach gimnastycznych były to piramidy i skoki przez skrzynię. Po pokazach wręczono nagrody dla uczestników konkursu którzy zajęli miejsca od 11 do 20. Nim nagrodzono głównych bohaterów konkursu wystąpiły 2 uczennice wykonując piosenki.

Po prezentacjach muzycznych nagrody otrzymała najlepsza dziesiątka w konkursie. Natomiast listy gratulacyjne wręczono ich rodzicom. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców SP4, Urząd Miasta Sanoka, KS „Komunalni Sanok”, PZU „Życie” SA oddział w Sanoku, wręczyli przedstawiciel Urzędu Miasta Wojciech Pajestka i dyrektor SP4 w Sanoku Krzysztof Zając, którzy po wręczeniu nagród złożyli podziękowania i gratulacje za osiągnięte sukcesy.

„Złota Dziesiątka” sportowców SP 4 Sanok
1. Agnieszka Lutak 1515 punktów
2. Paula Drozd 1477
3. Anna Chorążak 1331

4. Daria Zimoń 1130
5. Ewa Lutak 914
6. Oliwia Zubik 908
7. Karolina Demkowicz 801
8. Oliwia Zeniewicz 793
9. Grzegorz Chrobak 784
10. Anna Kokoszko 711

22-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)