REKLAMA
VIVO sc

23-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

MYCZKÓW / POWIAT LESKI. Młody mężczyzna, który wczorajszego popołudnia ucierpiał w wypadku podczas prac polowych, został zabrany do szpitala w Rzeszowie przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16 w miejscowości Myczków. Czterech mężczyzn usuwało zakrzaczenia z pola rolnego wyrywając je za pomocą stalowej linki podpiętej do ciągnika. Podczas jednej z prób poderwany do góry ciągnik przewrócił się do tyłu, a następnie na prawy bok, przygniatając kierującego nim 23-letniego mieszkańca Myczkowa. Mężczyzna z poważnym urazem głowy został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Policjanci ustalili, że mężczyźni podczas pracy spożywali alkohol. Trzej świadkowie wypadku, którzy usuwali wyrwane z ziemi krzaki, mieli w organizmie po 1,89, 1,74 i 1,34 promila. Prawdopodobnie alkohol razem z nimi spożywał również kierujący ciągnikiem 23-latek. W sprawie trwają dalsze czynności.

KPP Lesko

16-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.