REKLAMA
REKLAMA

Andrzejki na „szóstkę” (VIDEO HD)

Andrzejki na „szóstkę” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Remiza strażacka w dzielnicy Olchowce była miejscem, gdzie odbyła się zabawa andrzejkowa dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 6. Organizatorem wydarzenia była Rada Dzielnicy Olchowce.

Zabawa andrzejkowa skierowana była do przedszkolaków i uczniów klas 1-3. – mówi Barbara Zdybek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku.

Koncepcja imprezy pojawiła się na jednym z posiedzeń Rady Dzielnicy Olchowce. – Uznaliśmy, że należy przygotować coś dla najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy, a przy okazji aby odbyło się to, w innym miejscu aniżeli szkoła. – mówi Wojciech Piegdoń, przewodniczący zarządu dzielnicy Olchowce.

Pomysł zabawy andrzejkowej przypadł do gustu dyrektorowi szkoły, a jak się dzisiaj okazało również dzieciom.

– Jest super i wszyscy świetnie się bawią. – stwierdził uczeń sanockiej „szóstki” Ernest Mołczan. Natomiast dziewczynkom najbardziej do gustu przypadły kolorowe przebrania. Wśród nich dominowały księżniczki, a wśród chłopców bohaterowie komiksów i filmów.

 

29-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)