REKLAMA
REKLAMA

Andrzejki na „szóstkę” (VIDEO HD)

Andrzejki na „szóstkę” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Remiza strażacka w dzielnicy Olchowce była miejscem, gdzie odbyła się zabawa andrzejkowa dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 6. Organizatorem wydarzenia była Rada Dzielnicy Olchowce.

Zabawa andrzejkowa skierowana była do przedszkolaków i uczniów klas 1-3. – mówi Barbara Zdybek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku.

Koncepcja imprezy pojawiła się na jednym z posiedzeń Rady Dzielnicy Olchowce. – Uznaliśmy, że należy przygotować coś dla najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy, a przy okazji aby odbyło się to, w innym miejscu aniżeli szkoła. – mówi Wojciech Piegdoń, przewodniczący zarządu dzielnicy Olchowce.

Pomysł zabawy andrzejkowej przypadł do gustu dyrektorowi szkoły, a jak się dzisiaj okazało również dzieciom.

– Jest super i wszyscy świetnie się bawią. – stwierdził uczeń sanockiej „szóstki” Ernest Mołczan. Natomiast dziewczynkom najbardziej do gustu przypadły kolorowe przebrania. Wśród nich dominowały księżniczki, a wśród chłopców bohaterowie komiksów i filmów.

 

29-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)