REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczniejsze święta na drogach powiatu sanockiego

SANOK / PODKARPACIE. Tegoroczna akcja „Boże Narodzenie” na terenie powiatu sanockiego przebiegła bezpieczniej niż w roku ubiegłym. Należy podkreślić, że kierowcy wykazali się rozwagą i stosowali się do przepisów drogowych.

Działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie 2012” trwały od 21.12 do 26.12. W tym czasie o bezpieczeństwo na drogach powiatu sanockiego dbało 116 policjantów oraz 3 funkcjonariuszy innych służb, takich jak Straż Graniczna i SOK.

Z całą pewnością trzeba stwierdzić, że tegoroczna akcja pod wieloma względami była bezpieczniejsza niż w roku ubiegłym. Poniżej podsumowanie zdarzeń z terenu powiatu sanockiego w roku bieżącym i porównanie ich z ubiegłorocznymi.

Należy podkreślić, że o bezpieczeństwo na drogach powiatu dbali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz innych służb, którzy pilnując ładu i porządku na drodze stwarzali dogodne warunki do bezpiecznego podróżowania.

Jednak największą zasługę trzeba przypisać samym  kierującym, którzy korzystając z dróg wykazali się olbrzymią odpowiedzialnością, rozwagą, a także „trzeźwością” umysłu.

Dzięki powyższym czynnikom tegoroczne święta, należy uznać za bezpieczne.

źródło: KPP Sanok

28-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)