REKLAMA
REKLAMA

Kolejny sukces unihokeistek z Bukowska (ZDJĘCIA)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W Zespole Szkół w Bukowsku rozegrane zostały dwa turnieje unihokeja w ramach rywalizacji gimnazjalistek. Kolejny raz, imponujący występ zanotowały unihokeistki gospodyń. Podopieczne Jakuba Barć nie dały szans rywalkom zarówno na szczeblu zawodów powiatowych jak i półfinału wojewódzkiego.

Powiatowa rywalizacja, do której przystąpiło 9 szkół (w tym 4 sanockie) okazała się „spacerkiem” dla reprezentantek Bukowska, które pokonały w grupie: Niebieszczany (4:0), Pobiedno (6:0), w ćwierćfinale Gim. 1 Sanok (6:0), a w finałowym trójmeczu: Tarnawę Dolną (5:0) oraz gimnazjalistki z Zagórza (6:0).

Rywalizacja na szczeblu półfinału wojewódzkiego stała na wyższym poziomie, ale i tu zawodniczki z Bukowska nie pozostawiły złudzeń rywalkom. Pokonały kolejno: Krościenko Wyżne (5:1), Starą Wieś (5:1), Gim. 3 Krosno (7:0) i Tarnawę Dolną (4:1).

Miejmy nadzieje, że dziewczyny z Bukowska utrzymają wysoką formę i końcem lutego w finale wojewódzkim będą godnie reprezentować nasz powiat.

28-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)