REKLAMA
REKLAMA

Bursa zwierzętom

SANOK. Realizując akcję pomocy „braciom mniejszym” młodzież Bursy Szkolnej angażuje się w opiekę nad zwierzętami. Nawiązano m.in. współpracę ze Społecznym Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. W bursie wśród mieszkańców została zorganizowana zbiórka

pieniędzy za które zakupiono 9 kg suchej karmy.

Placówka również przekazała stare kołdry do wykorzystania na legowiska dla psów. Podobna akcja została zorganizowana w drugiej połowie marca zebrano pieniądze, zakupiono karmę i przekazano kołdry.

Młodzież systematycznie dokarmia ptaki, karmniki kolo bursy zawsze są pełne ptasich przysmaków. Wychowankowie Bursy zaprojektowali i wykonali karmniki z surowców wtórnych, przez cała zimę troszczyli się po to aby ptasia stołówka była zawsze pełna ptasich przysmaków.

Nie zapomniano także o kaczkach nad Sanem. W bursie mieszkają wspaniali, wrażliwi młodzi  ludzie, którzy zatroskani są losem zwierząt w trudnym zimowym czasie.

22-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)