REKLAMA
REKLAMA

Chuck Norris ujawnił swoje wakacyjne plany! Znakomita promocja Sanoka!

Chuck Norris ujawnił swoje wakacyjne plany! Znakomita promocja Sanoka!

POLSKA. Jeden z banków w swojej najnowszej reklamie telewizyjnej za pośrednictwem kultowej gwiazdy kina akcji Chucka Norrisa zachęca widzów do podróży wakacyjnej między innymi do Sanoka.

Chuck Norris w tegoroczne wakacje (oczywiście w reklamie) ma zamiar odwiedzić oprócz Grodu Grzegorza, między innymi Krosno, Jasło oraz okolice Niska. Podróż ta będzie możliwa dzięki kredytowi na wakacje!

Choć zasadniczym celem reklamy jest promocja jednego z banków, to także znakomita reklama Sanoka. Spot zostanie wyemitowany w mediach ogólnopolskich, co w efekcie może przełożyć się na liczbę turystów, jaka może odwiedzić sanocki skansen czy Muzeum Beksińskiego.

Agnieszka Frączek, rzecznik prasowy Urzędu Miasta nie kryje zadowolenia że o Sanoku może być głośno w skali kraju.

Jest to znakomita reklama miasta! Nie wiedzieliśmy o planach Banku Zachodniego, więc nasze zaskoczenie kiedy usłyszeliśmy o filmie, który pojawił się w Internecie było bardzo duże. Reklama znakomicie wpisuje się we wszystkie działania promocyjne miasta i świetnie komponuje się z naszą wspólną promocję Podkarpackiego Trójmiasto. Liczymy na to, że turyści a może nawet Chuck Norris zdecydują się odwiedzić Sanok i jego piękne okolice. – mówi Agnieszka Frączek.

Warto wspomnieć, że przed kilkoma miesiącami dzięki reklamie jednej z firm zajmujących się między innymi usługami telekomunikacyjnymi Polska usłyszała o Ustrzykach Dolnych jako stolicy Bieszczad.

Fakt, że Sanok znalazł się w reklamie telewizyjnej, w której uczestniczy Chuck Norris może mieć wiele pozytywnych aspektów!

 


 

 

11-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)