Cudowne przebudzenie Stali! Sanoczanie o krok od utrzymania się w III lidze!

SANOK. W sobotnim meczu wyjazdowym Stal Instal-Bud Sanok pokonała Chełmiankę Chełm 4:2. Hat-trikiem popisał się Sebastian Kurowski strzelając bramki w 23, 67 i 74 minucie. Czwartą bramkę dla sanoczan dołożył Dariusz Kurowski w 84 minucie spotkania.

Sobotnie zwycięstwo jest pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie i zwiększa szanse naszej drużyny na utrzymanie w III lidze. W dzisiejszej kolejce poznaliśmy pierwszych spadkowiczów, którymi okazali się Strumyk Malawa i Chełmianka Chełm. Kolejnego spadkowicza poznamy już w środowej kolejce, w której Stal podejmować będzie swoją imienniczkę z Mielca. Pewne utrzymanie daje nam tylko zwycięstwo.

Stal Instal-Bud Sanok – Chełmianka Chełm 4:2