REKLAMA

Czas na szkolną wyprawkę

Już niedługo nowy rok szkolny wypełniony wieloma obowiązkami i pracą. Nasze pociechy, te małe i duże kolejny raz zasiądą w szkolnych ławkach. Dla wielu z nich powrót do szkoły będzie dużym przeżyciem i stresem. Warto przygotować dziecko do nowych wyzwań

, a przede wszystkim uprzyjemnić choćby drobiazgiem tę trudną chwilę. Modny plecaczek z ulubioną postacią z bajki, piórnik z kolorowym breloczkiem czy ciekawy długopis może zdziałać cuda. Każdy dzieciak lubi modne gadżety, którymi zaimponuje w grupie.

W naszej ofercie szkolnej przygotowaliśmy duży wybór produktów dla każdej grupy wiekowej w różnych wariantach cenowych. Szeroki asortyment plecaków dla maluchów z motywami bajkowych księżniczek, samochodów i ulubionych zwierzaków zaspokoi gusta niejednego dzieciaka. Gimnazjalista znajdzie u nas plecak, w którym bez problemu zmieści się laptop, a dodatkowo umieszczona kieszonka na odtwarzacz muzyki i wyjście na słuchawki zadowoli wielu fanów.

Piórniki i worki na obuwie to kolejne elementy szkolnego wyposażenia. Należy pamiętać także o zeszytach, blokach rysunkowych i technicznych, długopisach, kredkach, ołówkach, plastelinie i wielu innych produktach, których nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce. Każdy rodzic kompletując wyprawkę swojego dziecka znajdzie u nas mnóstwo ciekawych propozycji na miarę swoich wymagań i możliwości.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do siedziby naszej firmy w Sanoku przy ul. 1000-lecia 83, gdzie służymy radą i fachową pomocą.

Godziny pracy:
Poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 13.00

Bożena Piotrowska
Hurtownia Bajka

Tekst sponsorowany
23-08-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.