REKLAMA

Czego szukały nastoletnie uciekinierki ze Szczecina w Bieszczadach?

LESKO. Dzięki szybkiemu działaniu policjanci zlokalizowali i zatrzymali dwie 16-letnie dziewczynki, mieszkanki Szczecina. Rodzice zawiadomili wcześniej Policję o ich zaginięciu. Jak się okazało, nastoletnie szczecinianki

uciekły z domu i przyjechały w Bieszczady.

O zaginięciu powiadomili Policję zaniepokojeni rodzice dziewcząt, które zbyt długo nie wracały do domu. Policjanci ustalili, że nastolatki podczas wakacyjnego pobytu w Bieszczadach zapoznały miejscowych chłopców, z którymi później utrzymywały kontakt. Gdy wpadł im do głowy pomysł samodzielnej wyprawy w Bieszczady, postanowiły go od razu zrealizować. Dzięki szybkiemu działaniu i współpracy dzielnicowego i policjantów wydziału kryminalnego zatrzymano dziewczynki, gdy dotarły do Leska.

Nastolatki trafiły do placówki opiekuńczo-wychowawczej w Rzeszowie, skąd mieli je odebrać powiadomieni o odnalezieniu dzieci rodzice. Niestety, sprawa ich bieszczadzkiej wędrówki na tym się nie zakończy, zostanie rozpatrzona przez sąd rodzinny, do którego trafi.

KPP Lesko

22-09-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.