REKLAMA
REKLAMA

„Czołówka” w Mrzygłodzie. Dwie osoby trafiły do szpitala

MRZYGŁÓD / POWIAT SANOCKI. Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna z urazem kręgosłupa, druga z obrażeniami głowy po tym jak dwa osobowe samochody zderzyły się czołowo Mrzygłodzie.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (19 bm.), kilka minut po godz. 18. 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący samochodem marki Audi, jadąc od strony miejscowości Hłomcza w stronę Mrzygłodu, zderzył się z samochodem marki Toyota, kierowanym przez 28-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą toyotą.

W wyniku zderzenia do szpitala w Sanoku przewieziono kierowcę toyoty. Jego pasażerka z urazem kręgosłupa oraz klatki piersiowej została przetransportowana do szpitala w Krośnie.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących, obydwaj w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali prowadzone przez komendę Policji w Sanoku.

KPP Sanok

20-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)