REKLAMA
REKLAMA

Cztery osoby zginęły w wypadku (zdjęcia , VIDEO)

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło dzisiaj na krajowej ”czwórce” w Mirocinie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów marki BMW, śmierć na miejscu poniosło czterech mężczyzny.

Dzisiaj, po godz. 2. w nocy w Mirocinie na drodze krajowej nr 4 doszło do czołowego zderzania dwóch samochodów marki BMW. Po uderzeniu jeden z pojazdów zapalił się, dwoje podróżujących nim osób spłonęło. Śmierć na miejscu ponieśli również dwaj mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego w wieku 30 i 25 lat, podróżujący drugim BMW.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość dwóch pozostałych ofiar, które spłonęły w pierwszym BMW. To 20 i 24-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W związku ze zdarzenie na tym odcinku, droga krajowa nr 4 była zablokowana przez prawie 6 godzin. Płynność w ruchu przywrócono około godz. 7.30.

04-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)