REKLAMA
REKLAMA

Cztery osoby zginęły w wypadku (zdjęcia , VIDEO)

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło dzisiaj na krajowej ”czwórce” w Mirocinie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów marki BMW, śmierć na miejscu poniosło czterech mężczyzny.

Dzisiaj, po godz. 2. w nocy w Mirocinie na drodze krajowej nr 4 doszło do czołowego zderzania dwóch samochodów marki BMW. Po uderzeniu jeden z pojazdów zapalił się, dwoje podróżujących nim osób spłonęło. Śmierć na miejscu ponieśli również dwaj mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego w wieku 30 i 25 lat, podróżujący drugim BMW.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość dwóch pozostałych ofiar, które spłonęły w pierwszym BMW. To 20 i 24-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W związku ze zdarzenie na tym odcinku, droga krajowa nr 4 była zablokowana przez prawie 6 godzin. Płynność w ruchu przywrócono około godz. 7.30.

04-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)