REKLAMA
REKLAMA

Paweł Czekalski i Marcepan Dzierzgowski zagrają w Nobo Cafe

SANOK / PODKARPACIE. Restauracja NoBo Cafe w dniu 17.11.2012 (sobota) o godz: 20:00 zaprasza na koncert Paweł Czekalski i Marcepan Dzierzgowski. Wstęp wolny !


Paweł „Aldaron” Czekalski. Bard uliczny i poeta pochodzący z Sosnowca. Pisze i wykonuje piosenki z którymi jeździ po świecie. Nie bardzo rozumie sens kultu pieniądza i kariery, dlatego stara się żyć w inny sposób. Stara się żyć tak, jak śpiewa. I tym, o czym śpiewa.
Od 2005 roku z całkiem niezłym skutkiem startuje na festiwalach i przeglądach pieśni wszelakich. Utrzymuje się głównie z muzyki i tego, co ludzie bardziej cywilizowani niż on wyrzucają na śmietnik, a co nadal nadaje się do wykorzystania. Żyje w squotach, wspólnotach, mieszkaniach ludzi mu bliskich. Podróżuje głównie autostopem. Przez 3 lata mieszkał w nieistniejącym już, holenderskim squocie Fort Pannerden. Ostatnio najczęściej pomieszkuje na Podkarpaciu, we wspólnocie Grabówka.

Od 2005 roku wraz z wieloma innymi, pokrewnymi mu duszami, współtworzy blog Niemanie, którego jest założycielem. Najpełniej jednak żyje w Muzyce. Nie ogranicza się tylko do jednego gatunku muzycznego. Oprócz gitary i ballady, lubi klimaty hip-hopowe.
Uzależniony od wielu babilońskich rzeczy, stara się żyć w zgodzie i harmonii z naturą.

źródło: Nobo Cafe

16-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)