REKLAMA
REKLAMA

Hairy Viper – Glamrockowa Perła Wschodu w Ruderze

SANOK / PODKARPACIE. Już w sobotę 8 grudnia w Sanockim Klubie  Rudera przy ul. Podgórze 3  w „mikołajkowy wieczór” – wystąpi jedna z lepiej zapowiadających się młodych grup muzycznych ze stylu hard, rock ‘n’ rollowego – glam, rockowego grania.

Mowa o gościach za wschodniej granicy a konkretnie grupie Hairy Viper z Kijowa . Start koncertu o godz 19:00 Bilety 10 zł do nabycia w klubie , w dniu koncertu 15zł

Zespół Hairy Viper został założony w 2011 roku w Kijowie na Ukrainie – łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy melodyjnego hard rocka lat  70tych/80tych.
Członkowie zespołu :

Pitt Madison – vocal
Koka –gitara
Slava – gitara
Juri -bass
Mark – perkusja

Hairy Viper to prawdziwa rock and rollowa  perełka  złożona z piątki  młodych ludzi, którzy tworzą atmosferę  jakby się było na koncercie jednego z najlepszych glamrockowych zespołów.

Melodyjne chwytliwe gitarowe riffy wraz z mocnym czystym głosem ,błyskotliwe solówki ,zapamiętywane refreny tworzą zapierające dech w piersiach wrażenie –ale dopiero uczestnictwo w tym show  okaże artystów w pełnej krasie.

Muzyka zespołu inspirowana jest na takich twórcach jak Scorpions, Guns’n’ Roses ,Motley Crue ,AC DC ,Michael Jackson i inni.
Suportem przed grupą Hairy Viper  będzie młody rockowy zespół The Stufferz ze Strzyżowa .


Koncert odbędzie się 8 grudnia Sanok Klub Rudera, ul.Podgórze 3 godz 19:00. Bilety: 10 zł do nabycia w Klubie, w dniu koncertu 15zł.

Materiały nadesłane

03-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)