REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA ESANOK.PL: Dbajmy o kulturę parkowania (ZDJĘCIA)

SANOK. Otrzymaliśmy zdjęcia i opis przykładów nieprawidłowego parkowania. Czytelnik dzieli się z nami spostrzeżeniami na temat kultury parkowania w Sanoku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i oceny przedstawionej sytuacji. 

Zdjęcia wykonano 20.09.2012

Zamiast pomyśleć i pokręcić kierownicą parkując prawidłowo, jakiś pseudokierowca zaparkował idealnie na środku… linii oddzielającej miejsca parkingowe – piszę zirytowany czytelnik.

zdjęcie nadesłane

Kierowca Peugeota pomimo dużej ilości wolnych miejsc parkingowych postanowił zaparkować poza jednym z nich w miejscu gdzie samochody jeżdżą – to inny przytoczony przykład.

zdjęcie nadesłane

Kolejny kierowca pokazał klasę w parkowaniu, bo nie chciał zapewne zmoknąć od kilku kropel deszczu. Nawet na strzałkę nie trafił. W tle niebieski bodajże Citroen, którego kierowca również nie chciał zmoknąć i zaparkował tam gdzie nie powinien.

zdjęcie nadesłane

Inni zobaczyli, że kierowca zielonego VW Polo i tak zastawił już przejazd, więc jak my staniemy to się nic nie stanie, podpowiedział im ptasi móżdżek – kontynuuje autor zdjęć.

zdjęcie nadesłane

Jeśli uważasz, że jest coś, o czym należałoby napisać (wydarzenie ważne, kontrowersyjne lub niejasne), wyślij do nas e-mail na adres: redakcja@esanok.pl lub zadzwoń 13 46 44 338 (gwarantujemy anonimowość).

W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za ważne.

Wybrane, zbadane i omówione tematy znajdą się na naszym portalu.

Czekamy na sygnały (zdjęcia, audio, wideo).

Poniżej formularz interwencyjny.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

21-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)