REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA ESANOK.PL: Dbajmy o kulturę parkowania (ZDJĘCIA)

SANOK. Otrzymaliśmy zdjęcia i opis przykładów nieprawidłowego parkowania. Czytelnik dzieli się z nami spostrzeżeniami na temat kultury parkowania w Sanoku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i oceny przedstawionej sytuacji. 

Zdjęcia wykonano 20.09.2012

Zamiast pomyśleć i pokręcić kierownicą parkując prawidłowo, jakiś pseudokierowca zaparkował idealnie na środku… linii oddzielającej miejsca parkingowe – piszę zirytowany czytelnik.

zdjęcie nadesłane

Kierowca Peugeota pomimo dużej ilości wolnych miejsc parkingowych postanowił zaparkować poza jednym z nich w miejscu gdzie samochody jeżdżą – to inny przytoczony przykład.

zdjęcie nadesłane

Kolejny kierowca pokazał klasę w parkowaniu, bo nie chciał zapewne zmoknąć od kilku kropel deszczu. Nawet na strzałkę nie trafił. W tle niebieski bodajże Citroen, którego kierowca również nie chciał zmoknąć i zaparkował tam gdzie nie powinien.

zdjęcie nadesłane

Inni zobaczyli, że kierowca zielonego VW Polo i tak zastawił już przejazd, więc jak my staniemy to się nic nie stanie, podpowiedział im ptasi móżdżek – kontynuuje autor zdjęć.

zdjęcie nadesłane

Jeśli uważasz, że jest coś, o czym należałoby napisać (wydarzenie ważne, kontrowersyjne lub niejasne), wyślij do nas e-mail na adres: redakcja@esanok.pl lub zadzwoń 13 46 44 338 (gwarantujemy anonimowość).

W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za ważne.

Wybrane, zbadane i omówione tematy znajdą się na naszym portalu.

Czekamy na sygnały (zdjęcia, audio, wideo).

Poniżej formularz interwencyjny.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

21-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)