REKLAMA
REKLAMA

Jednego dnia skradziono trzy rowery

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj w Sanoku doszło do kradzieży trzech rowerów. Dwa zostały skradzione z terenu obiektu sportowego, jeden z klatki schodowej bloku. Policja apeluje o prawidłowe zabezpieczanie jednośladów.


Jak ustalili policjanci, jednoślady były pozostawione bez zabezpieczenia w miejscach dostępnych. Dwa znajdowały się wewnątrz obiektu sportowego przy ul. Królowej Bony w Sanoku. Właściciele pozostawili niezabezpieczone rowery i poszli na mecz. Po zakończeniu meczu zorientowali się, że rowerów nie ma w miejscach, gdzie je pozostawili. Trzeci jednoślad skradziony został z klatki schodowej jednego z bloków przy ul. Sadowej w Sanoku. Rower znajdował się na klatce schodowej. Również nie był zabezpieczony.

Policja apeluje do właścicieli rowerów aby je prawidłowo zabezpieczali, choćby poprzez zapięcie specjalną linką. Ponadto w związku ze zbliżającym się okresem zimowym warto zabezpieczyć rowery pozostawiając je w miejscach niedostępnych dla osób postronnych, na strychu, w piwnicy czy w garażu. O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

KPP Sanok

22-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)