REKLAMA
REKLAMA

Już dzisiaj Sanok zagra z Katowicami!

HOKEJ. Dzisiaj o godzinie 18:00 w Arenie Sanok rozpocznie się mecz Polskiej Ligi Hokejowej, w którym Ciarko PBS Bank KH Sanok podejmie HC GKS Katowice. Będzie to spotkanie rozgrywane awansem.

Pojedynek z Katowicami będzie ostatnim z trzech przekładanych spotkań ze względu na wyjazd Ciarko PBS Bank KH Sanok do Norwegii na turniej Pucharu Kontynentalnego. W terminarzu Polskiej Ligi Hokejowej, mecz zapisany jest w ramach 22. kolejki.

Pamiętając ostatnią potyczkę pomiędzy tymi zespołami (28 września, Sanok – Katowice 4:3), również dzisiaj możemy spodziewać się zaciętej i wyrównanej rywalizacji. Warto dodać, że na inaugurację sezonu 2012/2013, podopieczni Milana Stasza przegrali w Katowicach po rzutach karnych 4:5. Dodatkowego smaku dodają kontrowersyjne i nerwowe sytuacje podczas wrześniowego spotkania w Arenie, kiedy momentami zawodnicy dawali upust emocjom, walcząc na pięści.

W poprzedniej kolejce sanoczanie pokonali na własnym lodowisku GKS Tychy 5:2 i mają już 10 punktów przewagi nad drugą drużyną (JKH GKS Jastrzębie). Trzeba jednak zaznaczyć, że obrońcy tytułu mają dwa mecze rozegrane więcej. Bilans Ciarko PBS Bank KH to obecnie 35 punktów po 14 meczach.

Katowiczanie wygrali u siebie z Aksam Unią Oświęcim 3:2 po serii rzutów karnych. Drużyna prowadzona przez Jacka Płachtę to obecnie szósta siła polskiego hokeja. W 12 spotkaniach, hokeiści GKS-u zapisali na swoim koncie 16 punktów.

Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice, wtorek (9.10) godzina 18:00

Z przyczyn niezależnych od redakcji Esanok.pl nie dojdzie do skutku transmisja na żywo z meczu pomiędzy Ciarko PBS Bank KH Sanok i HC GKS-em Katowice. Pragniemy dodać, że jesteśmy gotowi na przeprowadzanie bezpośredniej relacji w każdym momencie, z każdego spotkania w Arenie Sanok.

foto: Tomasz Sowa

09-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)