REKLAMA
REKLAMA
Guardia

19-latek kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków

PRZEMYŚL. Policjanci zatrzymali 19-latka, który kierował samochodem w stanie po użyciu narkotyku. Ujawnili również schowane w aucie dwa woreczki marihuany. Mieszkańcowi powiatu przemyskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotni wieczór policyjny patrol zatrzymał do kontroli osobowe mitsubishi, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Niespokojne zachowanie kierowcy w trakcie kontroli wzbudziło czujność funkcjonariuszy ruchu drogowego. Poddali go badaniu na testerze narkotykowym. Wynik badań wykazał, że młody mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. 19-latek został zatrzymany a jego samochód policjanci skrupulatnie przeszukali. W trakcie czynności okazało się, że w aucie schowane były dwa woreczki z marihuaną.

Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kierowania samochodem pod wpływem środka odurzającego, posiadania oraz udzielania narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Przemyśl

13-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)