REKLAMA
REKLAMA

19-latek kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków

PRZEMYŚL. Policjanci zatrzymali 19-latka, który kierował samochodem w stanie po użyciu narkotyku. Ujawnili również schowane w aucie dwa woreczki marihuany. Mieszkańcowi powiatu przemyskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotni wieczór policyjny patrol zatrzymał do kontroli osobowe mitsubishi, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Niespokojne zachowanie kierowcy w trakcie kontroli wzbudziło czujność funkcjonariuszy ruchu drogowego. Poddali go badaniu na testerze narkotykowym. Wynik badań wykazał, że młody mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. 19-latek został zatrzymany a jego samochód policjanci skrupulatnie przeszukali. W trakcie czynności okazało się, że w aucie schowane były dwa woreczki z marihuaną.

Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kierowania samochodem pod wpływem środka odurzającego, posiadania oraz udzielania narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Przemyśl

13-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)