REKLAMA

Kino SDK zaprasza – zaproszenia rozdane!

SANOK. W nowym filmie animowanym studia Disney/Pixar odważna Merida stawia czoło przeznaczeniu i okrutnym bestiom, a nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów, natomiast „Człowiek na krawędzi” to mistrzowsko skonstruowana intryga, znakomite sceny akcji i finał, który zaskoczy każdego.

MERIDA WALECZNA – animacja / przygodowy, baśń
produkcja: USA, 2011

23.VIII.2012  godz.18.00
24-26.VIII.2012  godz.17.00

czas trwania: 100 min.
cena biletu 13 zł

Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie.
Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, którym hołdują władcy krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno. [opis dystrybutora kino]

CZŁOWIEK NA KRAWĘDZI – kryminał/thriller
produkcja: USA, 2012

24.VIII.2012  godz.19.00
25.VIII.2012  godz.19.00
26.VIII.2012  godz.19.00

czas trwania: 102 min.
cena biletu 13 zł

Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21. piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament.
Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy?
Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi. [opis dystrybutora kino]

KINO SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax.   013 463 10 42
www.sdksanok.pl

Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „MERIDA WALECZNA” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
30-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie do Kina SDK!
Na e-maile czekamy do piątku (24 sierpnia) do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Podwójne zaproszenie na seans filmu „Merida Waleczna” otrzymuje P. Wioleta Gruszczyńska.

23-08-2012

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.