REKLAMA
REKLAMA

Kolejne zwycięstwo sanoczan w Kanadzie!

KANADA. Bardzo pracowicie spędzili środę i czwartek w Kanadzie sanoccy Juniorzy Młodsi. W środę przed południem mogli zwiedzić  „świątynię hokeja”, słynną Hockey Hall of Fame w Toronto. Historia hokeja, wspaniałe zdjęcia, sylwetki największych gwiazd. Wśród hokejowych pamiątek także  koszulka reprezentanta Polski, Adama Borzęckiego.

 

Natomiast wśród gwiazd światowego hokeja Polak, Henryk Gruth. Ale głównym punktem programu była możliwość  zrobienie sobie zdjęcia z Pucharem Stanley’a.

Wieczór to mecz z drużyną środka tabeli GTHL ostatniego sezonu, West Mall Lighting z Toronto. W Westwood Arena (pięć lodowisk, sklep, bary, kawiarnie) po nerwowym początku, o wyniku zadecydowała trzecia tercja i mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 7:0.

W czwartek kolejny trening w szkole Jarka Byrskiego poświęcony przede wszystkim technice operowania kijem i kontroli krążka, przy okazji mnóstwo anegdot dotyczących gwiazd NHL, rad i wskazówek co do treningu i podejścia do sportu. Trening podobnie jak w poniedziałek obserwuje Pan Wiesław Wolski, który po treningu zaprasza całą drużynę na obiad i opowiada o początkach hokejowych swojego syna, o rozwoju jego kariery i udziale w tym Jarka Byrskiego. Obaj panowie, co jest bardzo miłe bardzo chwalą podejście do treningu zawodników naszej drużyny.

West Mall Lighting – Ciarko PBS Bank Sanok     0 : 7 (0 :1, 0 : 0, 0 : 6)
0 : 1    Budzowski (Dolny)
0 : 2    Sawicki (Świerski)
0 : 3    Sawicki (Dolny, Bielec)
0 : 4    Ratica (Paczkowski, Budzowski)
0 : 5    Ratica (Budzowski, Dolny)
0: 6    Bielec (Świerski, Ćwikła)
0 : 7    Sawicki (Bielec, Świerski)

11-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)