REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Komisja Rady Miasta z wizytą w oczyszczalni ścieków w Trepczy (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA: Komisja Rady Miasta z wizytą w oczyszczalni ścieków w Trepczy (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

TREPCZA. Komisja Infrastruktury Miejskiej Rady Miasta Sanoka odwiedziła przebudowywaną oczyszczalnię ścieków w Trepczy. – Prace przebiegają sprawnie i co ważne, szybciej niż zakłada to harmonogram – mówi reporterom Esanok.pl, przewodniczący Komisji Infrastruktury Miejskiej, Piotr Lewandowski.

Sesje wyjazdowe Komisji Infrastruktury Miejskiej Rady Miasta Sanoka dostosowane są do inwestycji i odbywają się regularnie. Celem jest zbadanie przebiegu prac i zaawansowania inwestycji.

– Wyprzedzamy znacznie harmonogram, w zasadzie wszystkie główne obiekty mamy wybudowane, rozpoczęło się wyposażanie budynków. Mam nadzieję, że do końca roku zalejemy ściekami cały układ technologiczny i rozpoczniemy próby technologiczne – mówi prezes SPGK, Czesław Bartkowski.

– Jest to historyczna inwestycja dla Sanoka. Bardzo kosztowna więc musimy patrzeć na każdy wydawany grosz publiczny. Wizyty mają na celu wyciągnięcie wniosków i udzielenie wskazówek, zaleceń – dodaje Piotr Lewandowski.

Foto SPGK001-007: archiwum SPGK

Wkrótce materiał VIDEO HD.

05-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)