REKLAMA
REKLAMA

Mechanik „Ma haka na raka” (VIDEO HD)

SANOK. 17 lutego 2012 roku na sanockim Rynku w godzinach 12,00 – 14,00 odbędzie się happening „Mam haka na raka!”. Uczniowie popularnego „Mechanika” będą rozdawać ulotki,  odpowiadać na pytania dotyczące tej choroby informować i zachęcać do profilaktyki. Serdecznie zapraszamy

W Polsce co 40 minut wykrywa się kolejny przypadek raka jelita grubego, a mniej więcej co godzinę jedna osoba umiera z powodu tego nowotworu.  Według najbardziej aktualnych danych w Polsce u obu płci odnotowano łącznie ponad  14,600 zachorowań na nowotwory złośliwe jelita grubego i ponad 10,400 spowodowanych przez nie zgonów.

Takie są fakty. Nam, uczniom ZS nr.2 w Sanoku nie jest obojętne życie ani zdrowie otaczających nas ludzi. Nie przechodzimy obojętnie, gdy widzimy ludzkie cierpienie i wiemy że możemy zrobić coś,  co mogłoby pomóc chociażby jednej osobie. Tak też jest i w tym przypadku.

Jak co roku organizowana jest akcja  „MAM HAKA NA RAKA” której celem jest propagowanie i poszerzanie świadomości ludzi na temat profilaktyki i sposobach leczenia nowotworów. W tym roku zajmujemy się nowotworem jelita grubego. W związku z tym wszystkich sanoczan i nie tylko serdecznie zapraszamy na nasz happening na sanockim rynku 17 lutego 2012 roku w godz: 12,00 – 14,00. Będziemy rozdawać ulotki,  odpowiadać na pytania dotyczące tej choroby informować i zachęcać do profilaktyki.

 

 

Co sanoczanie wiedzą o nowotworach?

15-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)